Dün Game that Thrones 8. Sezon bölümlerinden ilk ikisinin süresini yayınlayan HBO, şimdi tüm bölümlerin resmi süresini açıkladı. Biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

You are watching: Game of thrones 8. sezon 1. bölüm izle


Game of Thrones 8. Sezon, toplamda 6 bölüm yayınlayarak iddialı bir finalle seriyi kapatmaya hazırlanıyor. Standart bir sezona göre hayli kısa olan 6 bölümün süresi büyük önem taşıyordu. Ocak 2019 sonlarına doğru sızdırılan bilgiler arasında ilk iki bölümün 60 dakika sonraki dört bölümün ise 80 dakika olacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise HBO nihayet tüm bölümlerin resmi sürelerini açıkladı. Dün kaleme aldığımız haberde, ilk bölümün 54 dakika, ikinci bölümün ise 58 dakika süreceğini yazmıştık. Diğer dört bölüm için beklentilerimiz 80 dakika civarında olmasıydı. Ancak televizyon tarihinin en büyük savaş sahnesinin yer alması beklenen üçüncü bölüm bizleri şaşırttı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

*
Game of Thrones 8. Sezon başlamadan gelen ilk rekor

Savaş sahnesinin yayınlanması beklenen bölümün süresi

Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm ile 60 dakikalık bir macera sunulacağı açıklanıyor. Geçmişte savaş sahnesinin tüm bölümü kaplayabileceğine yönelik iddialar ortaya çıkmıştı. Eğer gerçekten bu iddialar doğrulanırsa belki dolu dolu 60 dakika değil ancak 60 dakikaya yakın bir savaş sekansı izleme ihtimalimiz bulunuyor. Ancak en iyi ihtimalle 60 dakikalık bölümün yaklaşık 50 dakikası savaş sahnesi olabilir diye düşünüyoruz. Başlangıç ve bitiş anları çıkarıldığında gerçek süre de ortaya çıkacaktır elbet. Ancak bu Yüzüklerin Efendisi: İki Kule filmindeki 40 dakikalık savaş sahnesini geride bırakacağı anlamına geliyor.


Dördüncü bölümden itibaren ise 1 saatlik süreyi nihayet kırıyoruz. Dördüncü bölümün 78 dakika süreceği açıklanırken beşinci ve altıncı bölümün 80 dakikalık movie tadında bir finale bizi taşıyacağı belli oldu. Dizi 14 Nisan’dan itibaren yayınlanacak. Türkiye’deki yayın saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

See more: The Biology Of Skin Color - Interactive Video: : Hhmi Biointeractive

Güncelleme: HBO daha sonra web sitesi üzerinde yaptığı güncelleme ile üçüncü bölümün süresini 82 dakika olarak güncelledi.

İlgili video

8. Sezon fragmanı


İLGİLİ HABERLERGame that Thrones 7. Sezona rekorla başladıSızdırılan video game of Thrones 8. Sezon bölüm süreleri
*
Game of Thrones 8. Sezona rekorla başladı
*
Game of Thrones 8. Sezon için üst düzey güvenlik önlemleri
*
Game the Thrones 8. Sezon ilk iki bölümün süresini kesinleştirdi
*
Game of Thrones 8. Sezondan ilk fotoğraflar